Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24791
- Articol:Zba7b4b438
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator :Li-ion 18V
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° :46 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° :46 mm
- Alimentare :acumulator
- Caracteristici și funcții :Fără acumuloatore, încărcător și case
- Diametru alezaj :20 mm
- Diametrul ext. al discului :165 mm
- Greutatea :6.6 kg
- Laser marker :este
- Latime de taiere :92 mm
- Turația în gol :5000 min-1
- Unghiul de înclinare :45 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Fierastrău pentru taieri inclina Makita DLS600Z
- Turația în gol 5000 min-1
- Diametrul ext. al discului 165 mm
- Alimentare acumulator
- Acumulator Li-ion 18V
- Diametru alezaj 20 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° 46 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° 46 мм
- Latime de taiere 92 mm
- Unghiul de înclinare 45 °
- Laser marker da
- Greutatea 6.6 kg
- Caracteristici și funcții Fără acumuloatore, încărcător și case
| Specificatii | |
| Acumulator | Li-ion 18V |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 46 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 46 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Caracteristici și funcții | Fără acumuloatore, încărcător și case |
| Diametru alezaj | 20 mm |
| Diametrul ext. al discului | 165 mm |
| Greutatea | 6.6 kg |
| Laser marker | este |
| Latime de taiere | 92 mm |
| Turația în gol | 5000 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





