Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24806
- Articol:Z1942b117f
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acumulator :2x Li-ion / 18 V
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° :92 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° :92 mm
- Alimentare :acumulator
- Caracteristici și funcții :Fără acumuloatore, încărcător și case
- Diametru alezaj :25.4 mm
- Diametrul ext. al discului :305 mm
- Greutatea :30.1 kg
- Latime de taiere :385 mm
- Turația în gol :4400 min-1
- Unghiul de înclinare :48 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Fierastrău pentru taieri inclina Makita DLS211ZU
- Turația în gol 4400 min-1
- Diametrul ext. al discului 305 mm
- Alimentare acumulator
- Acumulator 2x Li-ion / 18 V
- Diametru alezaj 25.4 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° 92 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° 92 мм
- Latime de taiere 385 mm
- Unghiul de înclinare 48 °
- Greutatea 30.1 kg
Caracteristici și funcții Fără acumuloatore, încărcător și case
| Specificatii | |
| Acumulator | 2x Li-ion / 18 V |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 92 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 92 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Caracteristici și funcții | Fără acumuloatore, încărcător și case |
| Diametru alezaj | 25.4 mm |
| Diametrul ext. al discului | 305 mm |
| Greutatea | 30.1 kg |
| Latime de taiere | 385 mm |
| Turația în gol | 4400 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 48 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




