Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30009
- Articol:A293958
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45°:42 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90°:90 mm
- Alimentare:retea
- Diametru alezaj:30 mm
- Diametrul ext. al discului:254 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:18 kg
- Latime de taiere:305 mm
- Nivelul de zgomot:101 dB
- Producător:Jet
- Puterea absorbită:1500 W
- Turația în gol:4500 min-1
- Unghiul de înclinare:45 °
- Unghiul diagonal (dreapta):45 °
- Unghiul diagonal (stânga):45 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 42 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 90 mm |
| Alimentare | retea |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Diametrul ext. al discului | 254 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 18 kg |
| Latime de taiere | 305 mm |
| Nivelul de zgomot | 101 dB |
| Producător | Jet |
| Puterea absorbită | 1500 W |
| Turația în gol | 4500 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 45 ° |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

