Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30010
- Articol:A1486434
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45°:50 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90°:98 mm
- Alimentare:retea
- Diametrul ext. al discului:305 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:16 kg
- Latime de taiere:198 mm
- Producător:Jet
- Puterea absorbită:1800 W
- Turația în gol:3800 min-1
- Unghiul de înclinare:48 °
- Unghiul diagonal (dreapta):48 °
- Unghiul diagonal (stânga):48 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 50 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 98 mm |
| Alimentare | retea |
| Diametrul ext. al discului | 305 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 16 kg |
| Latime de taiere | 198 mm |
| Producător | Jet |
| Puterea absorbită | 1800 W |
| Turația în gol | 3800 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 48 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 48 ° |
| Unghiul diagonal (stânga) | 48 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


