Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30223
- Articol:A839943
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45°:50 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90°:90 mm
- Alimentare:retea
- Diametru alezaj:30 mm
- Diametrul ext. al discului:254 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:16 kg
- Laser marker:da
- Latime de taiere:280 mm
- Producător:Graphite
- Puterea absorbită:1800 W
- Turația în gol:4800 min-1
- Unghiul de înclinare:45 °
- Arată toate specificatiile
7.350 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1384 Lei / lună |
771 Lei / lună |
567 Lei / lună |
465 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 50 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 90 mm |
| Alimentare | retea |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Diametrul ext. al discului | 254 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 16 kg |
| Laser marker | da |
| Latime de taiere | 280 mm |
| Producător | Graphite |
| Puterea absorbită | 1800 W |
| Turația în gol | 4800 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
