Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30222
- Articol:A328653
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:retea
- Diametru alezaj:30 mm
- Diametrul ext. al discului:210 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:13.4 kg
- Producător:Graphite
- Puterea absorbită:1800 W
- Turația în gol:4800 min-1
- Unghiul de înclinare:45 °
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | retea |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Diametrul ext. al discului | 210 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 13.4 kg |
| Producător | Graphite |
| Puterea absorbită | 1800 W |
| Turația în gol | 4800 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




