Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30221
- Articol:A783558
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45°:40 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90°:70 mm
- Alimentare:retea
- Capacitate de tăiere la 0° (90°):70x150 mm
- Diametru alezaj:30 mm
- Diametrul ext. al discului:254 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:15 kg
- Latime de taiere:150 mm
- Producător:Graphite
- Puterea absorbită:1600 W
- Turația în gol:4800 min-1
- Arată toate specificatiile
6.350 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1195 Lei / lună |
666 Lei / lună |
490 Lei / lună |
402 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 40 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 70 mm |
| Alimentare | retea |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 70x150 mm |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Diametrul ext. al discului | 254 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 15 kg |
| Latime de taiere | 150 mm |
| Producător | Graphite |
| Puterea absorbită | 1600 W |
| Turația în gol | 4800 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




