Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30220
- Articol:A637026
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45°:35 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90°:50 mm
- Alimentare:retea
- Diametru alezaj:16 mm
- Diametrul ext. al discului:185 mm
- Garanție:12 luni
- Laser marker:da
- Producător:Graphite
- Puterea absorbită:1400 W
- Turația în gol:5000 min-1
- Arată toate specificatiile
4.999 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 941 Lei / lună |
524 Lei / lună |
386 Lei / lună |
316 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 35 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 50 mm |
| Alimentare | retea |
| Diametru alezaj | 16 mm |
| Diametrul ext. al discului | 185 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Laser marker | da |
| Producător | Graphite |
| Puterea absorbită | 1400 W |
| Turația în gol | 5000 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







