Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11109
- Articol:43.008.70
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :retea
- Caracteristici și funcții :marcator laser
- Diametru alezaj :30 mm
- Diametrul ext. al discului :250 mm
- Greutatea :15.65 kg
- Latime de taiere :340 mm
- Puterea absorbită :1800 W
- Turația în gol :5100 min-1
- Unghiul de înclinare :47 °
- Unghiul diagonal (dreapta) :45 °
- Unghiul diagonal (stânga) :45 °
- Arată toate specificatiile
7.078 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1333 Lei / lună |
743 Lei / lună |
546 Lei / lună |
448 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Ferăstrăul debitor Einhell TE-SM 2534 este un ajutor indispensabil pentru meșteșugari datorită prelucrării sale de înalta calitate și a posibilității de utilizare universală, cu toate operațiile precise de taiere. Fie că este vorba de tăierea dreptunghiulara sau oblica a pieselor din lemn, panouri și materiale plastice, toate sarcinile se derulează în mod sigur și precis cu funcții operaționale variate, fară a schimba lama de taiere, până la o grosime de 90 mm.
Specificații Fierastrău pentru taieri inclina Einhell TE-SM 2534
- Puterea absorbită 1800 W
- Turația în gol 5100 min-1
- Diametrul ext. al discului 250 mm
- Alimentare retea
- Diametru alezaj 30 mm
- Latime de taiere 340 mm
- Unghiul diagonal (stânga) 45 °
- Unghiul diagonal (dreapta) 45 °
- Unghiul de înclinare 47 °
- Greutatea 15.65 kg
- Caracteristici și funcții marcator laser
| Specificatii | |
| Alimentare | retea |
| Caracteristici și funcții | marcator laser |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Diametrul ext. al discului | 250 mm |
| Greutatea | 15.65 kg |
| Latime de taiere | 340 mm |
| Puterea absorbită | 1800 W |
| Turația în gol | 5100 min-1 |
| Unghiul de înclinare | 47 ° |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 45 ° |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







