Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11210
- Articol:43.003.95
- Disponibilitate:În stock99
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° :42 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° :75 mm
- Alimentare :retea
- Capacitate de tăiere la 0° (90°) :340x75 mm
- Diametru alezaj :30 mm
- Diametrul ext. al discului :250 mm
- Greutatea :14.3 kg
- Latime de taiere :340 mm
- Puterea absorbită :2100 W
- Turația în gol :4000 min-1
- Unghiul diagonal (dreapta) :45 °
- Unghiul diagonal (stânga) :45 °
- Arată toate specificatiile
6.299 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 1186 Lei / lună |
661 Lei / lună |
486 Lei / lună |
398 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Ferăstrăul circular Einhell TC-SM 2534/1 Dual este proiectat pentru tăierea lemnului, a panourilor laminate și a materialelor plastice. Pentru marcarea și vizibilitatea mai precisă a liniei de tăiere, există un laser încorporat care ajută la realizarea celor mai exacte tăieturi. Prezența unui sac pentru resturi permite de a menține curat locul de muncă.
Specificații Fierastrău pentru taieri inclina Einhell TC-SM 2534/1
- Puterea absorbită 2100 W
- Turația în gol 4000 min-1
- Diametrul ext. al discului 250 mm
- Alimentare retea
- Diametru alezaj 30 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90° 75 mm
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45° 42 мм
- Latime de taiere 340 mm
- Capacitate de tăiere la 0° (90°) 340x75 mm
- Unghiul diagonal (stânga) 45 °
- Unghiul diagonal (dreapta) 45 °
- Greutatea 14.3 kg
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 42 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 75 mm |
| Alimentare | retea |
| Capacitate de tăiere la 0° (90°) | 340x75 mm |
| Diametru alezaj | 30 mm |
| Diametrul ext. al discului | 250 mm |
| Greutatea | 14.3 kg |
| Latime de taiere | 340 mm |
| Puterea absorbită | 2100 W |
| Turația în gol | 4000 min-1 |
| Unghiul diagonal (dreapta) | 45 ° |
| Unghiul diagonal (stânga) | 45 ° |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



