Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30357
- Articol:A1579347
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere la un unghi de 45°:30 мм
- Adâncime de tăiere la un unghi de 90°:50 mm
- Alimentare:retea
- Diametrul ext. al discului:210 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:12 kg
- Laser marker:da
- Latime de taiere:120 mm
- Producător:DeToolz
- Puterea absorbită:1400 W
- Turația în gol:5000 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 45° | 30 мм |
| Adâncime de tăiere la un unghi de 90° | 50 mm |
| Alimentare | retea |
| Diametrul ext. al discului | 210 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 12 kg |
| Laser marker | da |
| Latime de taiere | 120 mm |
| Producător | DeToolz |
| Puterea absorbită | 1400 W |
| Turația în gol | 5000 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






