Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31597
- Articol:A467634
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de tăiere țevi rotunde la un unghi de 90°:130 mm
- Alimentare:Retea
- Diametru alezaj:25.4 mm
- Diametrul ext. al discului:355 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:20.2 kg
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:2000 W
- Turația în gol:3800 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Adâncime de tăiere țevi rotunde la un unghi de 90° | 130 mm |
| Alimentare | Retea |
| Diametru alezaj | 25.4 mm |
| Diametrul ext. al discului | 355 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 20.2 kg |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 2000 W |
| Turația în gol | 3800 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





