Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24678
- Articol:Z87ee7cded
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Adâncime de Adâncime de tăiere țevi rotunde, unghi :90 mm
- Adâncime de tăiere țevi rotunde la un unghi de 90° :115 mm
- Alimentare :Retea
- Diametru alezaj :25.4 mm
- Diametrul ext. al discului :305 mm
- Dimensiuni :579x375x453 mm
- Greutatea :19.3 kg
- Nivelul de zgomot :107 dB
- Puterea absorbită :1750 W
- Turația în gol :1300 min-1
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Fierăstrău pentru debitat metal Makita LC1230
- Puterea absorbită 1750 W
- Turația în gol 1300 min-1
- Diametrul ext. al discului 305 mm
- Diametru alezaj 25.4 mm
- Alimentare Retea
- Adâncime de tăiere țevi rotunde la un unghi de 90° 115 mm
- Adâncime de Adâncime de tăiere țevi rotunde, unghi 90 mm
- Nivelul de zgomot 107 dB
- Dimensiuni 579x375x453 mm
- Greutatea 19.3 kg
| Specificatii | |
| Adâncime de Adâncime de tăiere țevi rotunde, unghi | 90 mm |
| Adâncime de tăiere țevi rotunde la un unghi de 90° | 115 mm |
| Alimentare | Retea |
| Diametru alezaj | 25.4 mm |
| Diametrul ext. al discului | 305 mm |
| Dimensiuni | 579x375x453 mm |
| Greutatea | 19.3 kg |
| Nivelul de zgomot | 107 dB |
| Puterea absorbită | 1750 W |
| Turația în gol | 1300 min-1 |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






