Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31916
- Articol:A865773
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Diametrul găurii în beton:26 mm
- Diametrul găurii în lemn:30 mm
- Diametrul găurii în oțel:13 mm
- Energia de impact:3 J
- Frecvența bătăilor in gol:4900 min‾¹
- Moduri de lucru:3
- Producător:Wokin
- Puterea absorbită:800 W
- Revers:da
- Sistem de prindere:SDS-plus
- Turația in gol:1100 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Energia de impact | 3 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 4900 min‾¹ |
| Moduri de lucru | 3 |
| Producător | Wokin |
| Puterea absorbită | 800 W |
| Revers | da |
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Turația in gol | 1100 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




