Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31697
- Articol:A1545768
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Controlul electronic al vitezei:da
- Deschiderea mandrinei:13 mm
- Diam. max. in beton:20 mm
- Diametrul găurii în lemn:40 mm
- Diametrul găurii în oțel:13 mm
- Frecventa batailor in gol:51200 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.92 kg
- Lungime cablu de alimentare:3 m
- Numărul de viteze:2
- Producător:Villager
- Putere:1200 W
- Revers:da
- Rotații 1 viteza:1200 min‾¹
- Rotații 2 viteza:3200 min‾¹
- Tip:cu percuție
- Tip aplicații:burghiu
- Tip mandrina:cu cheie
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Controlul electronic al vitezei | da |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 20 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 40 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Frecventa batailor in gol | 51200 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.92 kg |
| Lungime cablu de alimentare | 3 m |
| Numărul de viteze | 2 |
| Producător | Villager |
| Putere | 1200 W |
| Revers | da |
| Rotații 1 viteza | 1200 min‾¹ |
| Rotații 2 viteza | 3200 min‾¹ |
| Tip | cu percuție |
| Tip aplicații | burghiu |
| Tip mandrina | cu cheie |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





