Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31688
- Articol:A930228
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Altele:baterie, încărcător in set
- Capacitate acumulator:2 Ah
- Diametrul găurii în beton:13 mm
- Diametrul găurii în lemn:16 mm
- Diametrul găurii în oțel:10 mm
- Energia de impact:1.3 J
- Frecvența bătăilor in gol:5000 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:2 kg
- Numărul de baterii incluse:1
- Producător:Villager
- Sistem de prindere:SDS-plus
- Tensiunea acumulatorului:18 V
- Tip acumulator:Li-Ion
- Turația in gol:850 min‾¹
- Valiză de protecţie:da
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Altele | baterie, încărcător in set |
| Capacitate acumulator | 2 Ah |
| Diametrul găurii în beton | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 16 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 10 mm |
| Energia de impact | 1.3 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 5000 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2 kg |
| Numărul de baterii incluse | 1 |
| Producător | Villager |
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Turația in gol | 850 min‾¹ |
| Valiză de protecţie | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




