Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31690
- Articol:A467193
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Diametrul găurii în beton:60 mm
- Diametrul găurii în oțel:40 mm
- Energia de impact:9 J
- Frecvența bătăilor in gol:3530 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:7.3 kg
- Mâner suplimentar:da
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:1600 W
- Sistem de prindere:SDS-max
- Turația in gol:560 min‾¹
- Valiză de protecţie:da
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Diametrul găurii în beton | 60 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 40 mm |
| Energia de impact | 9 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 3530 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 7.3 kg |
| Mâner suplimentar | da |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 1600 W |
| Sistem de prindere | SDS-max |
| Turația in gol | 560 min‾¹ |
| Valiză de protecţie | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


