Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29818
- Articol:A1160496
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- Altele:fără baterie și încărcător
- Diametrul găurii în beton:24 mm
- Diametrul găurii în lemn:28 mm
- Diametrul găurii în oțel:13 mm
- Energia de impact:2.2 J
- Frecvența bătăilor in gol:5300 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:2.6 kg
- Limitator adancime ajustabil:da
- Mâner suplimentar:da
- Moduri de lucru:3
- Motor fără perii:da
- Producător:Interskol
- Sistem de prindere:SDS-plus
- Tensiunea acumulatorului:18 V
- Tip acumulator:Li-Ion
- Turația in gol:1400 min‾¹
- Valiză de protecţie:da
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Altele | fără baterie și încărcător |
| Diametrul găurii în beton | 24 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 28 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Energia de impact | 2.2 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 5300 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 2.6 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Moduri de lucru | 3 |
| Motor fără perii | da |
| Producător | Interskol |
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Turația in gol | 1400 min‾¹ |
| Valiză de protecţie | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



