Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29823
- Articol:A1160478
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Diametrul coroanei de găurit:65 mm
- Diametrul găurii în beton:32 mm
- Diametrul găurii în lemn:45 mm
- Energia de impact:6 J
- Frecvența bătăilor in gol:1385 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Greutate:4.7 kg
- Limitator adancime ajustabil:da
- Mâner suplimentar:da
- Moduri de lucru:3
- Producător:Interskol
- Puterea absorbită:1000 W
- Sistem de prindere:SDS-plus
- Turația in gol:820 min‾¹
- Valiză de protecţie:da
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Diametrul coroanei de găurit | 65 mm |
| Diametrul găurii în beton | 32 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 45 mm |
| Energia de impact | 6 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 1385 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4.7 kg |
| Limitator adancime ajustabil | da |
| Mâner suplimentar | da |
| Moduri de lucru | 3 |
| Producător | Interskol |
| Puterea absorbită | 1000 W |
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Turația in gol | 820 min‾¹ |
| Valiză de protecţie | da |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa