Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30179
- Articol:A603024
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:acumulator
- Diametrul găurii în beton:26 mm
- Diametrul găurii în lemn:16 mm
- Diametrul găurii în oțel:8 mm
- Energia de impact:0.8 J
- Frecvența bătăilor in gol:5000 min‾¹
- Garanție:12 luni
- Limitator adancime ajustabil:nu
- Mâner suplimentar:nu
- Moduri de lucru:2
- Producător:Graphite
- Revers:da
- Sistem de prindere:SDS-plus
- Tensiunea acumulatorului:18 V
- Tip acumulator:Li-Ion
- Turația in gol:900 min‾¹
- Valiză de protecţie:nu
- Arată toate specificatiile
1.649 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 310 Lei / lună |
173 Lei / lună |
127 Lei / lună |
104 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Diametrul găurii în beton | 26 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 16 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 8 mm |
| Energia de impact | 0.8 J |
| Frecvența bătăilor in gol | 5000 min‾¹ |
| Garanție | 12 luni |
| Limitator adancime ajustabil | nu |
| Mâner suplimentar | nu |
| Moduri de lucru | 2 |
| Producător | Graphite |
| Revers | da |
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Turația in gol | 900 min‾¹ |
| Valiză de protecţie | nu |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


