Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31708
- Articol:A1336998
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Culoarea:negru
- Diametrul țevilor sudate:20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm, 63 mm
- Gama de temperatură de funcționare:300 С°
- Garanție:12 luni
- Greutatea:4.5 kg
- Materiale sudabile:țevi din polipropilenă
- Materialul corpului:metal
- Producător:Villager
- Putere:1500 W
- Valiză:nu
- Voltaj:230 V
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Culoarea | negru |
| Diametrul țevilor sudate | 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm, 50 mm, 63 mm |
| Gama de temperatură de funcționare | 300 С° |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 4.5 kg |
| Materiale sudabile | țevi din polipropilenă |
| Materialul corpului | metal |
| Producător | Villager |
| Putere | 1500 W |
| Valiză | nu |
| Voltaj | 230 V |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




