Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29556
- Articol:A639903
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Controlul temperaturii infinit variabil:da
- Diametrul țevilor sudate:20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm
- Gama de temperatură de funcționare:0-300 С°
- Greutatea:2.9 kg
- Materiale sudabile:țevi din polipropilenă
- Producător:Topex
- Putere:800 W
- Suport inclus:da
- Valiză:da
- Voltaj:220 V
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Controlul temperaturii infinit variabil | da |
| Diametrul țevilor sudate | 20 mm, 25 mm, 32 mm, 40 mm |
| Gama de temperatură de funcționare | 0-300 С° |
| Greutatea | 2.9 kg |
| Materiale sudabile | țevi din polipropilenă |
| Producător | Topex |
| Putere | 800 W |
| Suport inclus | da |
| Valiză | da |
| Voltaj | 220 V |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




