Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30261
- Articol:A339798
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:priza
- Garanție:12 luni
- Producător:Graphite
- Вес:2 kg
- Минимальный радиус:60 mm
- Мощность:500 W
- Предв. сверление для внутренних вырезов:22 mm
- Производительность резания алюминия (200 Н/мм²):2.5 mm
- Производительность резания стали (400 Н/мм²):1.6 mm
- Число Ходов холостого хода:2000 min-1
- Ширина дорожки:5 mm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Graphite |
| Вес | 2 kg |
| Минимальный радиус | 60 mm |
| Мощность | 500 W |
| Предв. сверление для внутренних вырезов | 22 mm |
| Производительность резания алюминия (200 Н/мм²) | 2.5 mm |
| Производительность резания стали (400 Н/мм²) | 1.6 mm |
| Число Ходов холостого хода | 2000 min-1 |
| Ширина дорожки | 5 mm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




