Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29884
- Articol:A641517
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Diametru accesorii pentru amestecare:16 mm
- Filetul arborelui:1/2”-20UNF
- Garanție:12 luni
- Greutate:4 kg
- În plus:blocarea butoanelor de alimentare
- Producător:Interskol
- Putere:1050 W
- Tip:mixer drill
- Turația în gol (de mare viteză):550 rpm
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Diametru accesorii pentru amestecare | 16 mm |
| Filetul arborelui | 1/2”-20UNF |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 4 kg |
| În plus | blocarea butoanelor de alimentare |
| Producător | Interskol |
| Putere | 1050 W |
| Tip | mixer drill |
| Turația în gol (de mare viteză) | 550 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





