Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30211
- Articol:A934074
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:priza
- Filetul arborelui:M14
- Garanție:12 luni
- Greutate:5.6 kg
- Producător:Graphite
- Putere:1400 W
- Tip:mixer
- Turația în gol (de mare viteză):800 rpm
- Turația în gol (viteză redusă):250 rpm
- Arată toate specificatiile
2.415 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 454 Lei / lună |
253 Lei / lună |
186 Lei / lună |
152 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Filetul arborelui | M14 |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 5.6 kg |
| Producător | Graphite |
| Putere | 1400 W |
| Tip | mixer |
| Turația în gol (de mare viteză) | 800 rpm |
| Turația în gol (viteză redusă) | 250 rpm |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







