Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:884-07
- Articol:586
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi ERS80VHG
| Putere | 800 W |
| Turația în gol | 3000 min‾¹ |
| Lungime cursă | 28 mm |
| Adâncime de tăiere în lemn | 150 mm |
| Ad. de tăiere în prof. metalice | 10 mm |
| Alimentare | rețea |
| Valiză | este |
| Greutate | 2.8 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


