Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31835
- Articol:A1124151
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:rețea
- Capacitatea de tăiere in lemn:105 mm
- Capacitatea de tăiere in otel:10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.37 kg
- Lungimea cursei:22 mm
- Producător:Villager
- Puterea absorbită:710 W
- Turația in gol:1000 - 3100 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | rețea |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 105 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.37 kg |
| Lungimea cursei | 22 mm |
| Producător | Villager |
| Puterea absorbită | 710 W |
| Turația in gol | 1000 - 3100 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



