Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:813-07
- Articol:515
- Disponibilitate:În stock99
4.900 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 922 Lei / lună |
514 Lei / lună |
378 Lei / lună |
310 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Metabo SE 4000 (620045000)
| Tip | fără percuție |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Alimentare | rețea |
| Deschiderea mandrinei | 6,35 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Revers | este |
| Turația în gol | 4400 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 9 Nm |
| LED-uri de iluminare | este |
| Set | suport magnetic |
| Greutatea | 1.1 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa



