Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31205
- Articol:A1654323
- Disponibilitate:În stock99
- Acţiune de pendul:3-trepte
- Alimentare:priză
- Capacitatea de tăiere in lemn:80 mm
- Capacitatea de tăiere in otel:8 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.7 kg
- Înclinarea pantei:45 °
- Lungimea cursei:20 mm
- Marcator laser:da
- Producător:Tolsen
- Puterea absorbită:800 W
- Specificații suplimentare:ferăstrău de lemn , cheie
- Turația in gol:3200 min‾¹
- Arată toate specificatiile
1.101 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 207 Lei / lună |
115 Lei / lună |
85 Lei / lună |
69 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Acţiune de pendul | 3-trepte |
| Alimentare | priză |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 80 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 8 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.7 kg |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Lungimea cursei | 20 mm |
| Marcator laser | da |
| Producător | Tolsen |
| Puterea absorbită | 800 W |
| Specificații suplimentare | ferăstrău de lemn , cheie |
| Turația in gol | 3200 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




