Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:12608
- Articol:2a7ca546
- Disponibilitate:În stock99
- Acţiune de pendul :4-trepte
- Alimentare :priză
- Capacitatea de tăiere in lemn :80 mm
- Capacitatea de tăiere in otel :12 mm
- Greutatea :1.3 kg
- Lungimea cablu alimentare :2 m
- Lungimea cursei :20 mm
- Puterea absorbită :850 W
- Turația în gol :0-3000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
950 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 178 Lei / lună |
99 Lei / lună |
73 Lei / lună |
60 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Fierăstrău pendular Stark JS-850 (190040850) - pentru tăierea pieselor din lemn, materiale care conțin lemn (PVC, MDF), tablă, plastic folosind fișiere adecvate. Suportul fără cheie vă permite să schimbați rapid fișierele fără a utiliza alte instrumente suplimentare. 4 niveluri ale cursei pendulului asigură o eficiență ridicată la tăiere. Echipat cu iluminare de iluminare cu LED, care va oferi o imagine de ansamblu bună a piesei și a lucrărilor de înaltă calitate într-o cameră slab luminată.
Specificații tehnice
- Putere absorbită 850 W
- Tăiere sub unghi 0-45 °
- Frecvență curse 0-3000/min
- Trepte de pendulare da
- Capacitate de tăiere în lemn 80 mm
- Lungime cablu alimentare 2.0 m
- Capacitate de tăiere în metal 8-12 mm
- Greutate (EPTA) 1.3 kg
| Specificatii | |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Alimentare | priză |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 80 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 12 mm |
| Greutatea | 1.3 kg |
| Lungimea cablu alimentare | 2 m |
| Lungimea cursei | 20 mm |
| Puterea absorbită | 850 W |
| Turația în gol | 0-3000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa








