Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:944-07
- Articol:646
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi RJS950-K
| Puterea absorbită | 600 W |
| Turația in gol | 500-3100 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 23 mm |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 95 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 8 mm |
| Alimentare | rețea |
| Greutatea | 2 kg |
| Altele | Case |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




