Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:942-07
- Articol:644
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Ryobi RJS750G
| Puterea absorbită | 500 W |
| Turația in gol | 3000 min‾¹ |
| Lungimea cursei | 19 mm |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 75 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 6 mm |
| Alimentare | priză |
| Lungimea cablu alimentare | 2.5 m |
| Greutatea | 1.8 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




