Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:29834
- Articol:A641751
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Acţiune de pendul:4-trepte
- Alimentare:rețea
- Capacitatea de tăiere in lemn:120 mm
- Capacitatea de tăiere in otel:10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:2.6 kg
- Lungimea cursei:26 mm
- Producător:Interskol
- Puterea absorbită:750 W
- Turația in gol:500-3000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Alimentare | rețea |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 120 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 2.6 kg |
| Lungimea cursei | 26 mm |
| Producător | Interskol |
| Puterea absorbită | 750 W |
| Turația in gol | 500-3000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






