Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30255
- Articol:A603015
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:acumulator
- Capacitatea de tăiere in lemn:80 mm
- Capacitatea de tăiere in otel:10 mm
- Garanție:12 luni
- Greutatea:1.9 kg
- Lungimea cursei:25 mm
- Producător:Graphite
- Specificații suplimentare:fara baterie si incarcator in set
- Tip baterie:Li-Ion
- Turația in gol:2400 min‾¹
- Arată toate specificatiile
1.529 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 287 Lei / lună |
160 Lei / lună |
118 Lei / lună |
96 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 80 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea | 1.9 kg |
| Lungimea cursei | 25 mm |
| Producător | Graphite |
| Specificații suplimentare | fara baterie si incarcator in set |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Turația in gol | 2400 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




