Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11118
- Articol:43.211.40
- Disponibilitate:În stock99
- Acţiune de pendul :4-trepte
- Alimentare :priză
- Capacitatea de tăiere in lemn :85 mm
- Capacitatea de tăiere in otel :8 mm
- Greutatea :2 kg
- Lungimea cursei :20 mm
- Puterea absorbită :620 W
- Turația în gol :800-3000 min‾¹
- Arată toate specificatiile
1.349 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 254 Lei / lună |
141 Lei / lună |
104 Lei / lună |
85 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Ferăstrăul pendular Einhell TH-JS 85 4321140 este echipat cu un mecanism de fixare fără utilizarea unei chei. Ferăstrăul face de la 800 la 3000 de curse pe minut, ceea ce face ca instrumentul să fie eficient pentru tăierea pieselor atât din plastic, cât și din metal. Există un tampon moale pe mânerul cătușului, care vă permite să țineți confortabil modelul în mâini. Este prevăzută o conductă specială pentru conectarea la un aspirator industrial.
Specificații Fierăstrău pentru decupat Einhell TH-JS 85
- Puterea absorbită 620 W
- Turația in gol 800-3000 min‾¹
- Lungimea cursei 20 mm
- Acţiune de pendul 4-trepte
- Capacitatea de tăiere in lemn 85 mm
- Capacitatea de tăiere in otel 8 mm
- Alimentare priză
- Greutatea 2 kg
| Specificatii | |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Alimentare | priză |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 85 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 8 mm |
| Greutatea | 2 kg |
| Lungimea cursei | 20 mm |
| Puterea absorbită | 620 W |
| Turația în gol | 800-3000 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

