Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11187
- Articol:43.080.55
- Disponibilitate:În stock99
- Adancimea de tăiere la 45° :75
- Adancimea de tăiere la 90° :170
- Dimensiunile mesei de lucru :495х390 mm
- Greutatea :64.5 kg
- Lățimea lămii :12.7 mm
- Lungimea lamei :2320 mm
- Nivelul de zgomot :98 dB
- Numărul de viteze :2
- Panta mesei la stânga/dreapta :0/45 °
- Puterea :750 W
- Racord pentru aspirarea prafului :70 mm
- Sursă de alimentare :rețea
- Viteza benzii :800 m/min
- Arată toate specificatiile
11.999 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 2259 Lei / lună |
1259 Lei / lună |
926 Lei / lună |
759 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Ferăstrăul cu bandă Einhell SB 305 u 4308055 este o construcție ușoară și robustă proiectată pentru tăierea pieselor din lemn. Baza prefabricată asigură un suport fiabil. Sub birou este un sistem de evacuare a prafului. Mișcarea benzii este reglabilă. Grosimea maximă a lemnului este de 170 mm. cu o masă înclinată la 45 de grade, grosimea lemnului este redusă la 75 mm. pânza are un pas de dinți 4 TPI.
Specificații Fierăstrău cu banda de masă Einhell TC-SB 305 U
- Puterea 750 W
- Lungimea lamei 2320 mm
- Lățimea lămii 12.7 mm
- Numărul de viteze 2
- Viteza benzii 800 m/min
- Panta mesei la stânga/dreapta 0/45 °
- Adâncimea de tăiere la 90° 170
- Adâncimea de tăiere la 45° 75
- Sursă de alimentare rețea
- Nivelul de zgomot 98 dB
- Dimensiunile mesei de lucru 495х390 mm
- Racord pentru aspirarea prafului 70 mm
- Greutatea 64.5 kg
| Specificatii | |
| Adancimea de tăiere la 45° | 75 |
| Adancimea de tăiere la 90° | 170 |
| Dimensiunile mesei de lucru | 495х390 mm |
| Greutatea | 64.5 kg |
| Lățimea lămii | 12.7 mm |
| Lungimea lamei | 2320 mm |
| Nivelul de zgomot | 98 dB |
| Numărul de viteze | 2 |
| Panta mesei la stânga/dreapta | 0/45 ° |
| Puterea | 750 W |
| Racord pentru aspirarea prafului | 70 mm |
| Sursă de alimentare | rețea |
| Viteza benzii | 800 m/min |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







