Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31679
- Articol:A627429
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- caracteristici:Suitcase , două baterii , încărcător de baterie
- Cuplu maximal:250 nm
- Frecvența percuției, 1-a viteză:3300 batai/min
- Garanție:12 luni
- Greutate:3.3 kg
- Motor fără perii:da
- Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză:2200 rot/min
- Numărul de viteze de lucru:1
- Producător:Villager
- Tensiunea acumulatorului:18 V
- Tipul de cartuş:patrat 1/2"
- Tipul instrumentului:cu percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| caracteristici | Suitcase , două baterii , încărcător de baterie |
| Cuplu maximal | 250 nm |
| Frecvența percuției, 1-a viteză | 3300 batai/min |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 3.3 kg |
| Motor fără perii | da |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 2200 rot/min |
| Numărul de viteze de lucru | 1 |
| Producător | Villager |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Tipul de cartuş | patrat 1/2" |
| Tipul instrumentului | cu percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




