Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24817
- Articol:Z51f7fa803
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :acumulator
- caracteristici :Fără case, încărcătorul și acumulatorul
- Cuplu maximal :440 nm
- Dimensiuni (LxHxA) :266x290 mm
- Frecvența percuției, 1-a viteză :2200 batai/min
- Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză :1600 rot/min
- Numărul de viteze de lucru :1
- Tensiunea acumulatorului :18 V
- Tipul de cartuş :patrat 1/2"
- Tipul instrumentului :cu percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Mașină de înșurubat cu impact Makita DTW450Z
- Tipul instrumentului cu percuție
- Tipul de cartuş patrat 1/2"
- Alimentare acumulator
- Tensiunea acumulatorului 18 V
- Numărul de viteze de lucru 1
- Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză 1600 rot/min
- Frecvența percuției, 1-a viteză 2200 batai/min
- Cuplu maximal 440 nm
- Dimensiuni (LxHxA) 266x290 mm
- Greutate 3.4 kg
- Caracteristici Fără case, încărcătorul și acumulatorul
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| caracteristici | Fără case, încărcătorul și acumulatorul |
| Cuplu maximal | 440 nm |
| Dimensiuni (LxHxA) | 266x290 mm |
| Frecvența percuției, 1-a viteză | 2200 batai/min |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 1600 rot/min |
| Numărul de viteze de lucru | 1 |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Tipul de cartuş | patrat 1/2" |
| Tipul instrumentului | cu percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa