Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24757
- Articol:Z2d2ecc3a6
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :acumulator
- caracteristici :2 baterii
- Cuplu maximal :1050 nm
- Dimensiuni (LxHxA) :229x91x289 mm
- Frecvența percuției, 1-a viteză :1800 batai/min
- Frecvența percuției, a 2-a viteză :2000 batai/min
- Frecvența percuției, a 3-a viteză :2200 batai/min
- Motor fără perii :este
- Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză :900 rot/min
- Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză :1000 rot/min
- Numărul de rotații pe minut, a 3-a viteză :1800 rot/min
- Numărul de viteze de lucru :3
- Revers :este
- Tensiunea acumulatorului :18 V
- Tip de baterie :Li-Ion
- Tipul de cartuş :patrat 1/2"
- Tipul instrumentului :cu percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Mașină de înșurubat cu impact Makita DTW1002RTJ
- Tipul instrumentului cu percuție
- Tipul de cartuş patrat 1/2"
- Alimentare acumulator
- Tip de baterie Li-Ion
- Motor fără perii da
- Tensiunea acumulatorului 18 V
- Numărul de viteze de lucru 3
- Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză 900 rot/min
- Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză 1000 rot/min
- Numărul de rotații pe minut, a 3-a viteză 1800 rot/min
- Frecvența percuției, 1-a viteză 1800 batai/min
- Frecvența percuției, a 2-a viteză 2000 batai/min
- Frecvența percuției, a 3-a viteză 2200 batai/min
- Revers da
- Cuplu maximal 1050 nm
- Dimensiuni (LxHxA) 229x91x289 mm
- Greutate 3.1 kg
- Caracteristici 2 baterii , încărcător , case
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| caracteristici | 2 baterii |
| Cuplu maximal | 1050 nm |
| Dimensiuni (LxHxA) | 229x91x289 mm |
| Frecvența percuției, 1-a viteză | 1800 batai/min |
| Frecvența percuției, a 2-a viteză | 2000 batai/min |
| Frecvența percuției, a 3-a viteză | 2200 batai/min |
| Motor fără perii | este |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 900 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 1000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 3-a viteză | 1800 rot/min |
| Numărul de viteze de lucru | 3 |
| Revers | este |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tipul de cartuş | patrat 1/2" |
| Tipul instrumentului | cu percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


