Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24822
- Articol:Z0805614ae
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare :acumulator
- Cuplu maximal :1050 nm
- Dimensiuni (LxHxA) :229х91х289 mm
- Frecvența percuției, 1-a viteză :1800 batai/min
- Frecvența percuției, a 2-a viteză :2000 batai/min
- Frecvența percuției, a 3-a viteză :2200 batai/min
- Motor fără perii :este
- Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză :900 rot/min
- Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză :1000 rot/min
- Numărul de rotații pe minut, a 3-a viteză :1800 rot/min
- Numărul de viteze de lucru :3
- Tensiunea acumulatorului :18 V
- Tipul de cartuş :patrat 3/4 "
- Tipul instrumentului :cu percuție
- Arată toate specificatiile
15.283 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 2878 Lei / lună |
1604 Lei / lună |
1180 Lei / lună |
967 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Mașină de înșurubat cu impact Makita DTW1001RTJ
- Tipul instrumentului cu percuție
- Tipul de cartuş patrat 3/4 "
- Alimentare acumulator
- Motor fără perii da
- Tensiunea acumulatorului 18 V
- Numărul de viteze de lucru 3
- Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză 900 rot/min
- Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză 1000 rot/min
- Numărul de rotații pe minut, a 3-a viteză 1800 rot/min
- Frecvența percuției, 1-a viteză 1800 batai/min
- Frecvența percuției, a 2-a viteză 2000 batai/min
- Frecvența percuției, a 3-a viteză 2200 batai/min
- Cuplu maximal 1050 nm
- Dimensiuni (LxHxA) 229х91х289 mm
- Greutate 3.1 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Cuplu maximal | 1050 nm |
| Dimensiuni (LxHxA) | 229х91х289 mm |
| Frecvența percuției, 1-a viteză | 1800 batai/min |
| Frecvența percuției, a 2-a viteză | 2000 batai/min |
| Frecvența percuției, a 3-a viteză | 2200 batai/min |
| Motor fără perii | este |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 900 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 2-a viteză | 1000 rot/min |
| Numărul de rotații pe minut, a 3-a viteză | 1800 rot/min |
| Numărul de viteze de lucru | 3 |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Tipul de cartuş | patrat 3/4 " |
| Tipul instrumentului | cu percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa


