Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:31611
- Articol:A627444
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare:acumulator
- caracteristici:Fără case, încărcătorul și acumulatorul
- Cuplu maximal:180 nm
- Frecvența percuției, 1-a viteză:3600 batai/min
- Garanție:12 luni
- Greutate:1.72 kg
- Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză:2400 rot/min
- Numărul de viteze de lucru:1
- Producător:Villager
- Tensiunea acumulatorului:18 V
- Tipul de cartuş:În afara tetraedru 1/2 "
- Tipul instrumentului:cu percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| caracteristici | Fără case, încărcătorul și acumulatorul |
| Cuplu maximal | 180 nm |
| Frecvența percuției, 1-a viteză | 3600 batai/min |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 1.72 kg |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 2400 rot/min |
| Numărul de viteze de lucru | 1 |
| Producător | Villager |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Tipul de cartuş | În afara tetraedru 1/2 " |
| Tipul instrumentului | cu percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







