Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:30191
- Articol:A602985
- Disponibilitate:În stock99
- Alimentare:acumulator
- caracteristici:Fără încărcătorul și acumulatorul
- Cuplu maximal:180 nm
- Garanție:12 luni
- Greutate:1.6 kg
- Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză:2200 rot/min
- Numărul de viteze de lucru:1
- Producător:Graphite
- Tensiunea acumulatorului:18 V
- Tipul de cartuş:hexaedre 1/4 "
- Tipul instrumentului:Fără percuție
- Arată toate specificatiile
1.339 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: astăzi, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 252 Lei / lună |
140 Lei / lună |
103 Lei / lună |
84 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| caracteristici | Fără încărcătorul și acumulatorul |
| Cuplu maximal | 180 nm |
| Garanție | 12 luni |
| Greutate | 1.6 kg |
| Numărul de rotații pe minut, 1-a viteză | 2200 rot/min |
| Numărul de viteze de lucru | 1 |
| Producător | Graphite |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Tipul de cartuş | hexaedre 1/4 " |
| Tipul instrumentului | Fără percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




