Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:11148
- Articol:6f1e502d
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :acumulator
- Deschiderea mandrinei :6.35 mm
- Greutatea :1.14 kg
- LED-uri de iluminare :este
- Max. turații în gol :2300 min-1
- Moment de strângere maxim :140 Nm
- Revers :este
- Specificații suplimentare :fără acumulator
- Tip mandrină :hexagonală pentru biţi
- Tip :cu percuție
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
| Specificatii | |
| Alimentare | acumulator |
| Deschiderea mandrinei | 6.35 mm |
| Greutatea | 1.14 kg |
| LED-uri de iluminare | este |
| Max. turații în gol | 2300 min-1 |
| Moment de strângere maxim | 140 Nm |
| Revers | este |
| Specificații suplimentare | fără acumulator |
| Tip mandrină | hexagonală pentru biţi |
| Tip | cu percuție |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
