Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:552-06
- Articol:254
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Proton ДЭ-910
| Tip aplicații | găurit |
| Tip | fără percuție |
| Putere | 910 W |
| Tip mandrina | cu cheie |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Turația în gol | 1200 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 16 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 35 mm |
| Revers | este |
| Greutate | 1.94 kg |
| Maner secundar | este |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa






