Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:798-07
- Articol:500
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Metabo SB 18 LTX Impuls Metaloc (602192840)
| Tip aplicații | găurit |
| Tip | cu percuție |
| Tip mandrina | rapida |
| Alimentare | acumulator |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 2 |
| Turația în gol | 1700 min‾¹ |
| Frecventa batailor in gol | 32300 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diam. max. in beton | 16 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 65 mm |
| Revers | este |
| Greutate | 2.2 kg |
| Maner secundar | este |
| Valiză de depozitare | nu este |
| Altele | Fără acumulator și încărcător |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa

