Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:714-07
- Articol:416
- Disponibilitate:În stock99
1.850 Lei
În stock
Livrare în Chișinău: mâine, gratuit
Cumpără în credit
| 6 luni | 12 luni | 18 luni | 24 luni |
| 348 Lei / lună |
194 Lei / lună |
142 Lei / lună |
117 Lei / lună |
| Cumpără în credit | |||
Specificații Metabo BE 6 BSP (600132810)
| Tip aplicații | găurit |
| Tip | fără percuție |
| Putere | 450 W |
| Tip mandrina | rapida |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 10 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Turația în gol | 4000 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 6 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 12 mm |
| Revers | este |
| Greutate | 1.3 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







