Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:715-07
- Articol:417
- Disponibilitate:Нет в наличии0
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Metabo BE 650 BSP (600360000)
| Tip aplicații | găurit |
| Tip | fără percuție |
| Putere | 650 W |
| Tip mandrina | rapida |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Turația în gol | 2800 min‾¹ |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Revers | este |
| Greutate | 1.8 kg |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa
