Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24811
- Articol:Z1db2700b1
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :priza
- Diametrul găurii în lemn :36 mm
- Diametrul găurii în oțel :13 mm
- Numărul de viteze :1
- Putere :510 W
- Revers :este
- Tip aplicații :găurit
- Tip mandrină :cu cheie
- Tip :fără percuție
- Turația în gol :550 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Maşină de găurit Makita DP4700
- Tip aplicații găurit
- Tip fără percuție
- Putere 510 W
- Tip mandrina cu cheie
- Alimentare priza
- Numărul de viteze 1
- Turația în gol 550 min‾¹
- Diametrul găurii în oțel 13 mm
- Diametrul găurii în lemn 36 mm
- Revers da
- Greutate 2 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Diametrul găurii în lemn | 36 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Numărul de viteze | 1 |
| Putere | 510 W |
| Revers | este |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrină | cu cheie |
| Tip | fără percuție |
| Turația în gol | 550 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa




