Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24721
- Articol:Z97205c8b8
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :priza
- Deschiderea mandrinei :13 mm
- Diametrul găurii în lemn :38 mm
- Diametrul găurii în oțel :13 mm
- Putere :750 W
- Revers :este
- Tip aplicații :găurit
- Tip mandrină :rapida
- Tip :fără percuție
- Turația în gol :600 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Descriere Maşină de găurit Makita DP4003
Maşină de găurit Makita DP4003
Mâner ergonomic cu suprafața cauciucată ceea ce-i conferă un control și confort sporit
Cu mandrina rapida
Mâner lateral pentru o ghidare sigură, ce poate fi montat pe stânga sau pe dreapta
Prin funcționarea stânga - dreapta, poate fi utilizat și pentru filetare și pentru lucrări grele de înșurubare
Mâner practic de centură pentru multă libertate de mișcare
Selectare continuă, electronica a turației, pentru diferite materiale
Specificații Maşină de găurit Makita DP4003
- Tip aplicații găurit
- Tip fără percuție
- Putere 750 W
- Tip mandrina rapida
- Alimentare priza
- Deschiderea mandrinei 13 mm
- Turația în gol 600 min‾¹
- Diametrul găurii în oțel 13 mm
- Diametrul găurii în lemn 38 mm
- Revers da
- Greutate 2.1 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 13 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 38 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Putere | 750 W |
| Revers | este |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrină | rapida |
| Tip | fără percuție |
| Turația în gol | 600 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa





