Livrarea pe teritoriul or. Chișinău este gratuită. Livrarea în suburbii constituie 50 lei.
- Producător:
- Model:24754
- Articol:Z05a070de4
- Disponibilitate:Нет в наличии0
- Alimentare :priza
- Deschiderea mandrinei :6.5 mm
- Diametrul găurii în lemn :15 mm
- Diametrul găurii în oțel :6.5 mm
- Putere :300 W
- Revers :este
- Tip aplicații :găurit
- Tip mandrină :cu cheie
- Tip :fără percuție
- Turația în gol :4200 min‾¹
- Arată toate specificatiile
Confirmați prețul la consultant
Нет в наличии
Produsul nu este momentan în stoc. Pentru informații privind disponibilitatea sau termenul de livrare, vă rugăm să ne contactați.
Specificații Maşină de găurit Makita DP2010
- Tip aplicații găurit
- Tip fără percuție
- Putere 300 W
- Tip mandrina cu cheie
- Alimentare priza
- Deschiderea mandrinei 6.5 mm
- Turația în gol 4200 min‾¹
- Diametrul găurii în oțel 6.5 mm
- Diametrul găurii în lemn 15 mm
- Revers da
- Greutate 1 kg
| Specificatii | |
| Alimentare | priza |
| Deschiderea mandrinei | 6.5 mm |
| Diametrul găurii în lemn | 15 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 6.5 mm |
| Putere | 300 W |
| Revers | este |
| Tip aplicații | găurit |
| Tip mandrină | cu cheie |
| Tip | fără percuție |
| Turația în gol | 4200 min‾¹ |
Nu au fost găsite întrebări.
Rusa







